Подання

Надсилання статей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для видання Київська Академія?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Керівництва для авторів

ЯК ПОДАТИ СТАТТЮ

Матеріали подаються через сайт / або надсилаються електронною поштою упоряднику журналу за адресою: m.yaremenko@ukma.edu.ua

Для того, щоб мати можливість подати рукописи через сайт, автори повинні зареєструватися на сайті журналу. Зверніть увагу: в пункті реєстраційної анкети "Зареєструватися як" необхідно обрати варіант "Автор: Має можливість надсилати статті до журналу".

Якщо Ви вже зареєстровані, просто увійдіть на сайт та пройдіть 5 кроків подання рукопису для публікації.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

  • У поданому до друку тексті просимо вживати наскрізні підрядкові автоматичні примітки.
  • Після тексту має бути «Bibliography» (кириличні позиції транслітеруються латинкою). Підрядкові примітки та прикінцеву бібліографію оформляти відповідно до вимог The Chicago Manual of Style. Для полегшення оформлення бібліографії варто скористатися бібліографічними менеджерами, наприклад: GrafiatiZoteroMendeleyEndNote, які допоможуть уникнути помилок в оформленні списку літератури. При транслітерації українських літер просимо орієнтуватися на: http://ukrlit.org/transliteratsiia. При транслітерації російських - на: http://translit-online.ru/.
  • До тексту слід подати україномовну та англомовну анотації з ключовими словами (1,5–2 тис. знаків), а також інформацію про автора (звання/ступінь, академічна позиція, остання опублікована книжка/впорядкований збірник тощо).
  • Редакція не може розглядати будь-яку оригінальну науково-дослідну роботу чи її частину, якщо вона була опублікована або перебуває в розгляді до публікації в іншому виданні.

 

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

  1. Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів.

  2. Текст відповідає вимогам до стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу «Про нас».

 

Положення про авторські права

Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.


Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.


Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).

Автор вільний від сплати будь-яких відрахувань за обробку та публікацію статті.

 

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.