Недільський, Анатолій. Триста двадцять дев’ять рідкісних стародруків краєзнавчої бібліотеки Анатолія Недільського (Львів: Ліга-Прес, 2017), 100 с., іл.
DOI:
https://doi.org/10.18523/1995-025x2017130154Анотація
2017-й рік ознаменовано виходом в Україні трьох каталогів переважно кириличних стародруків. Прикметно, що всі три не є «академічними» ані за характером описаних колекцій, ані за місцем роботи укладачів, ані за структурою опису, оскільки вони охоплюють не традиційні бібліотечні чи музейні фонди, а приватні або монастирські збірки. До таких каталогів належить і опис власної колекції директором львівської книгарні «Рідкісна книга» Анатолієм Недільським, опублікований невеликим накладом у 100 примірників. Варто додати, що ця книжка вирізняється ошатним оформленням, має тверду обкладинку та містить велику кількість якісних кольорових ілюстрацій, які візуально доповнюють бібліографічний опис.Посилання
- Halenchanka, Heorhii Yakovich, and others, ed. Kniga Bielarusi: 1517-1917: zvodny kataloh. Minsk: Belarus. savetsk. еnts. imia Petrusia Brouky, 1986.
- Husieva, Alieksandra. Svod russkikh knig kirillovskoi piechati ХVIІІ vieka tipografii Moskvy i Sankt-Pietierburga i univiersalnaia mietodika ikh idientifikatsii. Moskva: Іndryk, 2010.
- Zapasko, Yakym, and Isaievych, Yaroslav. Pamiatky knyzhkovoho mystetstva: kataloh starodrukiv, vydanykh na Ukraini: 1574-1800. Book. 1 (1574-1700). Lviv: Vyshcha shkola, 1981; book 2, part 1 (1701-1764). Lviv: Vyshcha shkola, 1984; book 2, part 2 (1765-1800). Lviv: Vyshcha shkola, 1984.
- Ziernova, Antonina. Knigi kirillovskoi pechati, izdannyie v Moskvie v ХVІ-ХVІІ viekakh: Svodnyi katalog. Moskva, 1958.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Nataliia Bondar
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License CC BY 4.0, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).